+370 614 07770

Keletą kartų pigiau: laidojimo namai „Ramybės Takas“ siūlo laidojimo paslaugas už 290 eurų

Vidutiniškai Lietuvoje laidojimo namų paslaugos vienam žmogui gali kainuoti apie 1,8 tūkst. Eur., todėl daliai  šalies gyventojų  tokia kaina gali būti neprieinama. Vertindami situaciją, laidojimo namai „Ramybės takas“ prisijungė prie savo partnerių ir paruošė specialų kremavimo paslaugų paketą. UAB „Ramybės takas“ vadovės S. Talačkienės teigimu paketo kainą padiktavo įvairių prekių ir paslaugų kontekste noras išlaikyti laidojimo paslaugų kokybę ir prieinamumą visiems, kuriems jos yra reikalingos, bei maksimaliai sumažinti išlaidas mirusiojo artimiesiems.

Anot  laidojimo namų „Rambės takas“ vadovės, į 290 eurų paketą po vienkartinės laidojimo  išmokos įeina: kūno paėmimas iš namų, ligoninės ar kitos vietos, pagarbus kūno talpinimas į karstą, transportavimas iki pasirinkto krematoriumo „Cremains“ Vilniuje arba Klaipėdoje, ekologiškas karstas, kremacija, kremacijos kapsulė pelenams ir jos pristatymas į „Ramybės Taką“ ar pasirinktus laidojimo namus.  

Taip pat į pasiūlymo kainą įtraukiama  vienkartinės laidojimo pašalpos sutvarkymas. Užsakovui pageidaujant, sutvarkomos ir SoDra išmokos, kuriomis galima padengti papildomas kitas laidojimo išlaidas, jeigu užsakovas jų  pageidauja, arba, laidojančiojo pageidavimu, pervedamos į jo asmeninę sąskaitą.    

Šis paketas yra tinkamas užsakovams, kurie neskuba atlikti laidojimo apeigų. Pavyzdžiui, šeimos nariai gyvena užsienyje, problemos dėl pasitraukimo iš darbo vietos, gyvena kitame mieste ar dėl ligos negali atvykti. Urną su pelenais galime pasaugoti iki to laiko kada  artimiesiems bus patogu atlikti apeigas ir atsisveikinti su artimuoju.    

 S. Talačkienė teigia, kad „Ramybės takas“ darbuotojai gali suderinti visus būtinus veiksmus, susijusius su laidotuvėmis, nuotoliniu būdu. Taip pat, reikalui esant, paslaugas suderinti su partneriais kituose miestuose. 290 eurų akcija taikoma neskubiam kremavimui.

„Ramybės Takas“ partneriai Lietuvoje:

  • Krematoriumai „Cremains“ Vilniuje ir Klaipėdoje.
  • Vilniaus laidojimo rūmai „Ritualas“.
  • Kaune Laidojimo rūmai „Tylos namai“.
  • Klaipėdos laidojimo namai „Aterna“.
  • Šiauliuose laidojimo namai „Tylos namai“
  • Plungės laidojimo namai „Žemaitijos Gralis“.